Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
Není k dispozici

Prodej domu 185 m², Vinařice

(ID 254-NP00516)

ulice III. ulice, Vinařice
7 500 000 Kč

Přehrát video o prodej domu 185m vinarice 36

Prodej rodinného domu se zahrádkou, Vinařice u Kladna

Exkluzivně nabízím na prodej pěkný rodinný dům s menší zahradou v celkově velmi dobrém stavu po rekonstrukci, a to ve Vinařicích v okrese Kladno.

Jedná se o přízemní částečně podsklepený dům s obytným podkrovím. V přízemí domu je zádveří se vstupem do podkroví. Dále je zde samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem, šatna, ložnice, chodba a prostorný obývací pokoj s jídelnou a samostatnou kuchyní s výhledem do zahrady. Užitná plocha přízemí je cca 92 m². V horním patře jsou kromě velké schodišťové haly s posezením celkem 3 ložnice a pracovna. Užitná plocha podkroví je cca 85 m².

Dům prošel během posledních 3 let velkou rekonstrukcí

Na domě je tak komplet nová střecha, zateplení a celé podkroví včetně všech místností a rozvodů v patře. V přízemí jsou nové rozvody elektřiny, topení, povrchy podlah a omítky, krbová vložka, kuchyně i koupelna. Dům je tak v celkově ve velmi dobrém stavu a je vhodný k okamžitému užívání bez dalších úprav.

Vytápění v domě je řešeno elektrokotlem, v OP je krbová vložka. Dům je připojen na obecní vodovodní řád i kanalizaci, na pozemku je studna.

Pozemek, na kterém se dům k prodeji nachází

Součástí pozemku je menší zahrada s pergolou s posezením, zapuštěným menším bazénem. Na pozemek je možné zajet autem. Parkování je možné i před domem.

Lokalita, kde se dům k prodeji nachází

Vinařice se nachází v okrese Kladno ve Středočeském kraji, a to zhruba 5 km severně od Kladna a jižně cca 8 km od Slaného. Ve Vinařicích je obecní úřad, pošta, knihovna, základní i mateřská škola, dětské hřiště, obchody s potravinami a autobusová zastávka.


V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč