Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej a pronájem nemovitostí

Prodáte za NEJVYŠŠÍ CENU a bez starostí

Se svým týmem za vás vyřeším úplně vše. Od komunikace, nastavení správné tržní ceny, papírování, doporučení a zajištění stavebních úprav, kvalitního inzerátu a celého marketingu, přes prohlídky, vyjednávání, financování, právní servis až po samotné předání nemovitosti. Vy tak prodáte za NEJVYŠŠÍ CENU, a to zcela bez starostí.

NIC NEPLATÍTE dokud nemovitost neprodám

Teprve až přijdou peníze z prodeje/pronájmu na váš účet a vy budete se vším plně spokojeni, já dostávám svou předem domluvenou provizi. Do té doby i veškeré náklady hradím já. Vy dopředu neplatíte vůbec nic. Tím vám chci dát jistotu, že jste v rukou opravdového profesionála.

Zažijete lidský, vstřícný a profesionální přístup

Takto mě nejčastěji v
referencích charakterizují klienti, s kterým jsem v oblasti realit pomohl. A přesně stejný, mně maximálně přirozený, přístup zažijete i vy. Jinak to ani neumím.

Od bytů a domů až po pozemky a komerční objekty

Exekuce, věcná břemena, dědictví, … pro mě nejsou žádnou překážkou

Prodám a pronajmu jakoukoliv nemovitost. Složitější obchodní případy, kdy jsou nemovitosti zatížené právními vadami, mě ohromně baví. Jsou to výzvy, které s radostí vyřeším.

7 kroků, díky kterým prodám vaši nemovitost za NEJVYŠŠÍ CENU

„Vaši nemovitost nejenom prodám. S týmem ji zhodnotím tak, aby její cena vyletěla maximálně vzhůru“

1. Potkáváme se osobně

Vaše potřeby a požadavky | Stanovení tržní ceny | Potvrzení a zasmluvnění spolupráce

Ať už nemovitost chcete prodat nebo pronajmout, setkáme se a během cca hodiny probereme vaše aktuální potřeby a požadavky. Společně se domluvíme na průběhu celé spolupráce.

Na základě tržní analýzy zdarma stanovím cenu vaší nemovitosti v aktuálním stavu. VÍTE, ŽE odhad této ceny můžete zjistit i online? Stačí vyplnit jednoduchý formulář.

Pokud se na spolupráci domluvíme, podepíšeme spolu přehlednou výhradní smlouvu. V krátkém článku se dozvíte, proč je pro vás důležité tuto smlouvu mít.

podane ruce
2. Nemovitost měním ve „zlatý důl“

Stavební úpravy | Úklid | Home staging

Tržní cena nemovitosti je základním stavebním kamenem. Do NEJVYŠŠÍ ceny má však ještě daleko. Někdy totiž stačí jen malé stavební úpravy, úklid, odosobnění a home staging, to vše v hodnotách třeba pár desítek tisíc, a cena nemovitosti vyletí i v řádech stovek tisíc nahoru. Díky všem těmto přípravám nemovitosti tak proměním vaši nemovitost na atraktivní „zboží“, kterému jakýkoliv zájemce jen těžko odolá. Pro vás to bude hotový zlatý důl.
3. Vše profesionálně fotím a natáčím

Focení | Videoprohlídky | 3D půdorysy

Prvotřídní fotografie, které ihned zaujmou. Atraktivní videoprohlídky, kde zájemce nemovitostí virtuálně provedu a vypíchnu všechny její přednosti. 3D plánky a půdorysy pak dodají jasnou představu o dispozici vaší nemovitosti.

Tohle vše zásadně ovlivňuje rychlost prodeje. Proto na kvalitě nešetřím.

4. Nemovitost prezentuji na zlatém podnose

Marketingová strategie | Efektivní prezentace

Vytvořím pro úspěšný prodej vaší nemovitosti tu nejefektivnější strategii. Takže veškeré realitní i placené servery, weby, sociální sítě, Youtube, prodejní billboardy, open house, … i každý realitní makléř ze společnosti RE/MAX začne hrát ve váš prospěch. Rychle tak najdeme kupce, který je ochotný zaplatit nejvíce.

5. Řeším prohlídky a vybírám toho nejlepšího kupce

Komunikace | Prohlídky | Prověření zájemců | Rezervace

Dotazy, námitky, tlak na snížení ceny, vyjednávání, … Veškerou komunikaci řeším já. Na základě bonity a způsobu financování filtruji jen opravdové zájemce, s kterými organizuji profesionálně vedené prohlídky. Rezervační smlouvu podepisuji s tím zájemcem, který za vaši nemovitost zaplatí nejvíce. Pravidelně vás o všem podstatném informuji.

6. Zajišťuji papírování a finance

Vyřízení hypotéky | Příprava smluv | Úřad

Pokud kupec nemá hotovost v celé výši, s hypotečním specialistou mu pomáháme získat hypotéku tak, ať celý obchod proběhne rychle a hladce. S autorizovaným advokátem zajišťujeme veškeré smlouvy, advokátní úschovnu, předávací protokoly a návrh na vklad do katastru nemovitostí. Vy tak neřešíte vůbec nic.

7. HOTOVO! Běžně do 2 měsíců od 1. schůzky

Předání nemovitosti | Poprodejní servis | Provize

Novým majitelům nemovitost předám, přepíšeme energie u poskytujících společností a zkontroluji, že je vše tak jak má.

Vy už máte své peníze na účtu a teprve teď mi platíte předem domluvené náklady a provizi. Za případnou referenci a doporučení budu samozřejmě rád.