Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Nezávazný odhad tržní ceny nemovitosti

ZDARMA, s maximální přesností a do 48 hodin

Přesné stanovení tržní ceny je základním stavebním kamenem pro rychlé a bezproblémové prodání/pronajmutí vaší nemovitosti.

Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář.

Proč musí být stanovení tržní ceny nemovitosti PŘESNÉ

Příliš vysoká a ani nízká cena k rychlému a výhodnému prodeji nepovedou

Při nastavení příliš vysoké tržní ceny a následném snižování se může prodej vaší nemovitosti dost protáhnout a ve finále ani nedosáhnete na běžnou tržní cenu. Pokud nemovitost podhodnotíte, prodáte ji sice rychle, ale zbytečně se připravíte o své peníze.

S přesným odhadem tržní ceny prodáte svou nemovitost do 2 měsíců. A hlavně, díky proměně nemovitosti ve „zlatý důl“ může její cena vyletět o desítky až stovky tisíc nahoru.

Takto stanovím PŘESNOU tržní cenu vaší nemovitosti

„S týmem vaši nemovitost zhodnotíme tak, aby její cena vyletěla maximálně vzhůru“

1. Cenové mapy z katastru nemovitostí

Informace z katastru nemovitostí mi odhalí ceny všech prodaných nemovitostí v nejbližším okolí za posledních 24 měsíců. Vycházím tak z reálných dat.

2. Interní informace z velké společnosti RE/MAX

Jak dlouho se nemovitosti ve vašem okolí prodávaly. Jaké byly maximální ceny a za kolik se ve výsledku prodaly… Z interní sítě získám velmi podstatné informace, které využiji pro přesné stanovení tržní ceny vaší nemovitosti.

3. Vlastní zkušenosti

Ve Slaném a okolí se pohybuji celý svůj život a tak tyto lokality perfektně znám. Vím moc dobře, po jakých nemovitostech je tady poptávka a jak rychle se dají zobchodovat.

Ocenění nemovitostí pro různé účely

Když prodáváte byt nebo dům, potřebujete znát PŘESNOU tržní cenu nemovitosti. Při odhadu pro účely dědictví, dělení společného jmění manželů, nebo při bankovním odhadu pro hypoteční úvěr se však postupuje zcela jinak. Rád vám se vším pomůžu. Kontaktujte mě.

Výše najemného

Pokud chcete znát maximální výši nájemného, kontaktujte mě. Pracuji se statistickými údaji ze skutečně realizovaných nájemních smluv v dané lokalitě.