Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Dělám kvalitní práci a takto ji klienti oceňují

Na webu společnosti RE/MAX mám hodnocení 10 z 10

Tato hodnocení jsou od reálných klientů a naprosto autentická. Klienti je píší po skončení naší spolupráce a na webu se zobrazují bez jakýchkoliv zásahů. Tady jsou některá z nich.

Prodej bytu 2+1 v Praze Hostivaři

„Velmi dobrá komunikace, rychlé řešení neočekávaných situací, vysoce kvalitní prezentace nemovitosti, příjemné a přátelské jednání.“ Miroslav J.

Prodej bytu 3+1 ve Velvarech

Ve Velvarech bylo velmi málo nabídek nemovitostí, a protože byt byl po velmi kvalitní a moderní rekonstrukci, nabídli jsme ho za mnohem vyšší cenu, než je průměr lokality. O byt byl velký zájem a majitelé si tak mohli vybrat, komu a za jakých podmínek ho prodají.

„Pan Rys je úžasný makléř i člověk. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě jeho. Všechno proběhlo v pořádku a můžu jen doporučit. Děkuji za pomoc při prodeji bytu.“ Tereza K.

Prodej domu v Přítočnu

„Prodej našeho domu s panem Rysem proběhl hladce. Velmi milý, příjemný a hlavně profesionální přístup pana Ryse je bezkonkurenčně nejlepší.” prodávající

„Ve stejný čas jsme se snažili koupit dům jinde, takže jsme měli možnost porovnat s ostatními makléři. Přesně v tu dobu jsme si uvědomili, jaké jsme měli štěstí, že jsme vybrali právě pana Ryse a jeho precizní a perfektní přístup i rady pro nás. Za mě super ve všech směrech.“ kupující

Prodej bytu 3+1 v Kladně

Videoprohlídka nemovitosti

Zcela původní stav, divoké barvy a velké množství starého nábytku. S majiteli jsme se dohodli na bílém vymalování bytu, profi úklidu a vystěhování. Celé jsme to došperkovali homestagingem. Díky tomu jsme mohli, oproti pododobným nepřipraveným nemovitostem, navýšit prodejní cenu bytu.

„Pan Rys má úžasný přístup. Jedná velice profesionálně, rozumí svoji prací a je vždy ochoten pomoci a poradit. Prodej nemovitosti proběhl velice hladce, od podaní nabídky, přes rezervaci, úschovu až k finálnímu předání. Během dvou měsíců bylo vše vyřízeno. Vždy jsem byla informovaná o momentálním průběhu i dalších krocích. Moc dekuji za vše!“ Kamila D., prodávající

„Byli jsme až nad míru spokojeni s prodejem, celkovým jednáním a až nadstandardní ochotou pana Ryse. Chtěli bychom mu ještě jednou za vše moc poděkovat. Od začátku až do konce nám vše pomohl zařídit, vysvětlil nám postup a vše potřebné ke koupi našeho bytu.“ Jitka B., kupující

Prodej chalupy na Rakovnicku

Videoprohlídka nemovitosti

Díky skvělé atmosféře chalupy a dokonalému geniu Loci místa, výhledu na kostel, přípravě a profi prezentaci si tato nemovitost našla nového zájemce do měsíce od zveřejnění.

„Naprostá spokojenost s prací pana Ryse. Profesionální přístup, ochota, vstřícnost. Úžasné nafocení objektu. Bezproblémová komunikace a hladký průběh prodeje. Vřele doporučujeme!“ Jaromír U.

Prodej prvorepublik-ového domu v Kladně

Vila z roku 1904 byla kompletně v původním stavu s krásnou dobovou atmosférou a také velkými investicemi. Trvalo to pár měsíců než si našla nadšené majitele, kteří ji citlivě renovují.

„S přístupem a prací pana Rysa jsem byla spokojená.“ Kamila Č.

Prodej bytu 3+1 ve Slaném

„Při prodeji nemovitosti jsem ocenil profesionální, lidský a osobní přístup Tomáše Rysa. Zrovna tak jako fakt, že na čem jsme se domluvili, to splnil a dodržel. Byl jsem se službami pana Rysa velmi spokojen.“ Filip M.

Všechny moje realizované prodeje a pronájmy

Slánsko   Kladensko   Rakovnicko   Praha-západ

Slánsko   Kladensko  Rakovnicko   Praha-západ

Projděte si všechny moje prodané a pronajaté nemovitosti. Ať už na mapě, nebo detailněji na samostatné stránce.

Další reference spokojených klientů

„Oceňuji především přímočarý přístup bez zbytečností, kdy domluva vždy platila. Celkový proces hodnotím kladně a mohu jen doporučit.”

„Ze strany kupujícího není co vytknout.. Rozhodně doporučuji, hned bych si prostřednictvím pana Rysa koupil nějaký další dům.”

„Vše proběhlo v pořádku, rychle a podle plánu. Byla jsem spokojená.“

„Byla jsem spokojena jak s odborné stránky, tak i z té lidské. Všechno proběhlo relativně rychle a bez komplikací.“

„Velice ochotný, příjemný, pečlivý, vstřícný, dochvilný. Tak, jak by měl makléř být. Rozhodně jsem spokojená a všude doporučuji.“

„Ochotný, důsledný, dobrá práce, rychlost.“

„S prací makléře pana Rysa a makléřky paní Lucie Luskové jsme velice spokojeni. Dlouho jsme se s takovou profesionalitou, ochotou a přístupem k zákazníkům nesetkali.“

„Výborný, spolehlivý, velmi slušný.“

„Pan Rys je velmi vstřícně i spolehlivě jednající úředník, jedním slovem perfektní makléř, děkuji.“

„Velice schopný a ochotný makléř.“

„Vždy na telefonu připravený poradit, ochotný. Problémy, které se vyskytly řešil promptně, bez prodlení.”

„Pana Ryse mohu jen doporučit, je velmi ochotný, pečlivý, vstřícný, komunikativní a nápomocný. S jeho přístupem jsem byla velice spokojená. Velmi mě zaujala lidskost, se kterou pan Rys pracuje. S lidským přístupem se v rámci realitního trhu bohužel příliš nepočítá, avšak pro pana Ryse je zcela přirozený. Pokud hledáte makléře s lidským a vstřícným přístupem, je to právě pan Rys. Děkuji za jeho služby.“

„Rychlé, vstřícné, pohotové a slušné jednání.“

„Upřímně i přes poměrně bohaté zkušenosti s makléři nemám obecně o nich dobré mínění. Na základě několika velmi nepříjemných jednání a výsledků je pro mě komunikace s makléři nepříjemná. Pan Rys je výjimkou na realitním trhu a jsem si jistá, pokud bych v budoucnu řešila jakékoli další záležitosti co se týká nemovitostí, že by byl mojí volbou číslo 1. Je to velice příjemný muž s naprosto profesionálním vystupování. Jeho jednání je chronologické a transparentní. Vždy vysvětlí velice pochopitelnou formou následující kroky a po celou dobu transakce je zákazníkovi oporou. Velice ráda ho doporučuji všem svým známým. Děkuji.”

„Profesionální přístup. Náš prodej domu nebyl vůbec jednoduchý a pan Rys vyřídil vše za nás a o všem nás informoval vždy v čase, který byl domluvený. Skvělá spolupráce.“

„Kvalita práce, nacenění atp., profesionalita ve všech směrech.“