Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Home staging

„Třešnička na dortu“, díky které bude vaše nemovitost naprosto neodolatelná

Atraktivnější a útulnější. Takový bude váš byt či dům po home stagingu, finální části přípravy nemovitosti do prodeje. A to znamená jediné = více zájemců, rychlejší prodej a ještě větší výnos.

Tajemství home stagingu

Když lidé řeší nové bydlení, nekupují stěny, podlahy a ani vybavení. Pořizují si domov, ve kterém chtějí strávit třeba celý zbytek života. A to si potřebují umět ve vaší nemovitosti představit… Proto je tady home staging. Ten dopomáhá dokreslit tu správnou atmosféru.

Home staging tedy spočívá v naaranžování nábytku a doplňků tak, aby byl prostor atraktivnější a útulnější nejen pro focení, ale i pro samotné prohlídky. Jeho tajemství se skrývá v nalezení balancu mezi tím, aby interiér vypadal útulně a zabydleně, ale zároveň poskytl zájemci dostatek prostoru pro jeho fantazii a osobní vkus. Musí si jednoduše dokázat představit, že tady bude žít právě on.

kuchyne promena

Před aplikací home stagingu

kuchyne promena byt remax

Po aplikaci home stagingu

S bytovou designérkou necháme vaši nemovitost
VYNIKNOUT

Lidé nakupují očima. Chtějí vidět, jak může jejich budoucí domov vypadat. A prázdné místnosti v nich žádné kladné emoce nevyvolají. Proto dovezeme drobný stylový nábytek, dekorace, polštáře, povlečení, ručníky, nádobí, obrazy, květiny,… a celý interiér do posledního detailu doladíme. Vaše nemovitost tak na fotkách i samotných prohlídkách bude vypadat naprosto perfektně!

Přehrát video o video home staging
Přehrát video o homestaging rodinny dum

S home stagingem
vs.
BEZ home stagingu

Přesvědčte se sami, jak na vás působí profesionální fotka s home stagingem a amatérská fotka té samé nemovitosti bez home stagingu.