Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Profesionální prezentace a marketing nemovitosti

Prvky, které zásadně ovlivňují rychlost prodeje.
Proto na kvalitě nešetřím

Aby prezentace vaší nemovitosti a její následný marketing byl opravdu úspěšný, předchází tomu veledůležitá příprava nemovitosti do prodeje, včetně home stagingu. Nejedná se pouze o úklid, ale o promyšlenou sérii kroků, kterými váš byt/dům/kancelář proměním v atraktivní „zboží“ s cenovkou o desítky až stovky tisíc korun vyšší. Teprve poté přichází na řadu focení a videoprohlídky.

obyvaci pokoj promena pohovka obyvaci stena
obyvaci pokoj promena pohovka obyvaci stena koberec

Provotřídní fotografie, které ihned zaujmou

Sami to určitě znáte. Když nakupujete na e-shopu, vybíráte téměř vždy z kvalitních produktových fotek. Špatně vyfocené zboží vám prodejce pravděpodobně neprodá a pokud ano, je to tím, že vás zaujal především nižší cenou, než je obvyklé. A to samé platí i při prodeji nemovitosti.

Proto vám garantuji prvotřídně zpracované fotografie vaší nemovitosti. Pomáhá mi k tomu mnohaletá praxe profesionálního fotografa a bohaté zkušenosti z focení nemovitostí pro města, různé firmy a organizace, hotely, restaurace, realitní makléře,… Vždy používám kvalitní vybavení (žádný mobil) a licencovaný software. Přesně vím, jak mají fotografie nemovitosti vypadat a proto zaručuji maximální kvalitu a zpracování ve velmi krátké době.

prodej domu 248m stochov rakosi
Přehrát video o prodej domu 248m stochov rakosi
prodej domu vily 352m slany vchod
Přehrát video

Atraktivní videoprohlídky

Inzerátů s nemovitostmi je plný internet. Aby mezi nimi vynikla právě vaše nabídka, musí se odlišovat. A videoprohlídka nemovitosti je tím ideálním řešením. Zájemcům v krátkém čase atraktivně dopřeji maximum informací o celém bytě/domě a jednoduše vypíchnu všechny jeho přednosti.

Víte, že o nemovitosti s videoprohlídkou je 4x větší zájem než o nemovitosti bez videoprohlídky?

3D plánky a půdorysy

Další dílek profesionální prezentace nemovitosti. Díky 3D plánkům a půdorysům získají zájemci jasnou představu o velikosti a dispozici vaší nemovitosti.

Vaši nemovitost prezentuji na zlatém podnose

V dnešní době většinou nestačí pouze „vyvěsit“ inzerát na bezplatné servery. Pokud to tak uděláte, dlouze budete čekat, než se ozve prvních pár lidí. A věřte, že ještě velká část z nich budou nekvalitní realitní makléři, kteří vás budou chtít při prodeji zastupovat.

Efektivní strategie je základ

Pro každou nemovitost, kterou mám nově v nabídce, připravím individuální marketingový plán, podle kterého postupuji. Mám tak jasno, jaké aktivity mně pro úspěšný prodej Vaší nemovitosti následující dny a týdny čekají.

Vaše nemovitost doslova zaplaví internet

Veškeré realitní i placené servery, web společnosti RE/MAX, sociální sítě a jejich kampaně, kterými cílím na vytipovanou skupinu potenciálních zájemců. Dále pak videoprohlídly na síti Youtube, prodejní billboardy, open house a samozřejmě webové stránky jednotlivých nemovitostí, kde každou nemovitost přehledně představím.

A hlavně, díky sdílené sítí poptávek a široké databázi klientů pracují pro úspěšný prodej i všichni z 1200 makléřů společnosti RE/MAX. Mnohem rychleji tak najdeme kupce, který zaplatí nejvíce.

Veškerou komunikaci, prohlídky, prověření zájemců, přípravu smluv, vyřízení hypotéky, právní servis, předání nemovitosti,… se svým týmem za vás vyřeším úplně vše. Vy tak prodáte za MAXIMUM, a to zcela bez starostí.