Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej domu 152 m², Hobšovice

(ID 254-NP00539)

Hobšovice, okres Kladno
5 890 000 Kč

prodej domu Hobšovice 152 metrů

Prodej rodinného domu v Hobšovicích

Exkluzivně nabízím na prodej pěkný rodinný dům s menším pozemkem v celkově velmi dobrém stavu po rekonstrukci, a to v Hobšovicích u Slaného.

Přízemní, částečně podsklepený dům s obytným podkrovím

V přízemí domu je zádveří, vstupní hala, ze které je přístup do menšího sklepa, dále je zde samostatné WC, prostorná koupelna s vanou, kuchyně s jídelnou s vlastním krbem a obývací pokoj. Užitná plocha přízemí je cca 72 m². V horním patře jsou kromě velké schodišťové haly s posezením celkem 3 ložnice, pracovna a šatna. Užitná plocha podkroví je cca 80 m².

Dům prošel během posledních cca 10 lety rekonstrukcí (nový je krov, latě, částečně krytina, okapy, zateplené podkroví, plastová okna, zateplená fasáda, rozvody elektro, vody i odpadů). Dům je v celkově ve velmi dobrém stavu a udržovaném stavu a je vhodný k okamžitému užívání s možností budoucí modernizace.

Vytápění v domě je řešeno plynovým kotlem, v jídelně je krbová vložka, která je napojena na výměník a je s ní možné vytápět celý dům. Dům je připojen na obecní vodovodní řád i kanalizaci, na pozemku je studna s užitkovou vodou.

Součástí pozemku je zděná dílna s přístřeškem pro posezení/parkování. Pozemek je téměř celý vydlážděný, je na něj široký vjezd a je zde možné parkování několika vozidel. Parkování je možné i před domem. Samotný dvůr bez staveb má výměru cca 130 m².

Obec Hobšovice

Hobšovice se nachází v okrese Kladno ve Středočeském kraji zhruba 7 km severovýchodně od Slaného, jižně cca 5 km od Velvar. Ve Hobšovicích je obecní úřad a autobusová zastávka. Veškerá občanská vybavenost je ve Slaném.

V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč