Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej domu 140 m², Jesenice

(ID 254-NP00522)

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč

prodej domu 140m jesenice plzenska 22

Prodej domu se zahradou v Jesenici u Rakovníka

Nabízím exkluzivně na prodej rodinný dům v zachovalém původním stavu, vhodný k bydlení i podnikání, nedaleko od centra Jesenice, včetně možnost přikoupení garáže v blízkém okolí.

Dispozice domu

Jedná se o nepodsklepený dvoupodlažní dům o celkové dispozici 5+1. V přízemí domu je hlavní obytná místnost, kuchyně, koupelna s vanou, samostatné WC, kotelna a sklep, přístup ze dvora. V druhém nadzemním podlaží jsou 4 místnosti a schodišťová hala. Užitná plocha všech místností včetně sklepa je cca 140 m².

Stav domu, přípojky a vytápění

Dům je téměř celý v původním stavu a je určený k rekonstrukci/modernizaci. Stáří přízemí je cca 150 let, druhé patro bylo přistaveno cca před 90 lety. Před cca 30 lety byla vyměněna střešní krytina. V roce 2018 byly vyměněny okna do ulice a opravena fasáda. Dům je nově připojený na obecní kanalizaci, obecní vodovod, elektřina je původní v hliníku. Vytápění celého domu je řešeno kotlem na tuhá paliva, stáří cca 25 let.

Nový geometrický plán

V současné chvíli probíhá novým geometrickým plánem úprava hranic pozemku, kdy k domu bude náležet vstupní ulička s propojením zahrady, viz obrázek s katastrální mapou v galerii.

Zahrada

K domu náleží i zahrada, která je za domem, celkový výměra pozemků je před změnou hranic pozemků 336 m².

Jesenice u Rakovníka

V obci je autobusová zastávka, vlakové nádraží, restaurace, supermarket, letní kino, benzínová pumpa, základní i střední škola, školka, obchody, sportoviště, hřiště atd.

Domluvte si prohlídku klidně ještě dnes. Moc rád vás osobně provedu
Pro více informací a termín prohlídky mi zavolejte nebo vyplňte kontaktní formulář pod inzerátem. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč