Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej domu 183 m²/pozemku 3492 m², Děkov

(ID 254-NP00532)

Děkov – část obce Vlkov u Rakovníka
3 850 000 Kč

prodej domu 183m dekov vlkov rakovnik

Dům k rekonstrukci vs. pozemek k výstavbě

Tato nemovitost má 2 varianty využití:

1. Dům k rekonstrukci s velkým pozemkem

Exkluzivně nabízím k prodeji objekt vhodný k budoucímu bydlení nebo podnikání s velkým pozemkem k možné výstavbě v obci Vlkov na Rakovnicku.

Objekt je částečně podsklepený a má dvě nadzemní podlaží a půdu. Sklepy mají výměru cca 45 m² a každé z pater má výměru cca 90 m². Budova je určena k celkové rekonstrukci. V současné době je neobyvatelná. Objekt je napojený na vlastní ČOV, obecní vodovod a má vlastní studnu.

Na pozemku o celkové ploše 3492 m² je kromě budovy s č.p. také bývalá stodola, ze které zbylo pouze obvodové zdivo. Dle územního plánu je celý pozemek v zastavitelném území. Hranice pozemku je lemována potokem.

2. Prodej velkého pozemku se stavbou

Exkluzivně nabízím k prodeji pozemek o celkové ploše 3492 m² vhodný k výstavbě, podnikání nebo zahradničení v obci Vlkov na Rakovnicku.

Dle územního plánu je celý pozemek v zastavitelném území. Část hranice pozemku tvoří potok a je na něj přístup z veřejné komunikace. Součástí pozemku je stavba s č.p., jedná se o částečně podsklepený objekt se dvěma nadzemními podlaží a půdou. Sklepy mají výměru cca 45 m² a každé z pater má výměru cca 90 m². Budova je určena k celkové rekonstrukci. V současné době je neobyvatelná. Objekt je napojený na vlastní ČOV, obecní vodovod a má vlastní studnu. Na pozemku je kromě budovy s č.p. také bývalá stodola, ze které zbylo pouze obvodové zdivo.

Obec Vlkov

Obec Vlkov je menší obec a spadá katastrálně pod obec Děkov. Je vzdálena cca 6 km od Hořesedel, 15 km od Jesenice nebo 20 km od Rakovníka.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč