Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
MIMO PRODEJ

Prodej rodinného domu 72 m², Peruc

(ID 254-NP00370)

Peruc, část obce Hřivčice
3 950 000 Kč

Přehrát video o hrivcice prodej domu youtube video

Prodej rodinného domu po rekonstrukci s možností dostavby druhé jednotky

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům po celkové rekonstrukci. Podkroví domu je vhodné pro rozšíření stávající obytné plochy nebo vybudování další bytové jednotky s vlastním přístupem. Dům se nachází v obci Hřivčice nedaleko Peruci a Loun.

Dispozice rodinného domu

Jedná se o přízemní dům s možností půdní vestavby. Vstup do domu je ze zahrady. V levé části domu je samostatná ložnice s francouzským oknem. Ve střední části domu je koupelna s WC, chodba, pracovna a obývací pokoj, přes který se dostaneme do kuchyně, odkud je vstup na zahradu. Ke kuchyni náleží i samostatná spižírna. Užitná plocha přízemí je 72 m², v podkroví je pak k dispozici cca 83 m².

Rodinný dům po kompletní rekonstrukci

Dům je ve velmi dobrém stavu. Před několika lety prošel kompletní rekonstrukcí – nové jsou interiéry, podlahy, omítky, stropy, veškeré rozvody vody, odpadu i elektřiny. Nová je střecha, okna i dveře. K domu je k dispozici kompletní stavební dokumentace.

Pozemek má celkovou výměru 196 m² včetně zastavěné plochy. Na pozemku je menší kůlna na nářadí a dvorek pro posezení s trávníkem.

Inženýrské sítě

Vytápění v domě je řešeno elektrickým podlahovým vytápěním (kuchyně, chodba, koupelna) a elektrickými přímotopy s regulací (ložnice a obývací pokoj). Dům je připojen na obecní vodovodní řád i kanalizaci. U domu je plynová přípojka.

Vesnické bydlení cca 10 km od Loun

Obec Hřivčice je menší vesnice vzdálená od Loun cca 10 km. V Hřivčicích je autobusová zastávka na okraji obce a vlakové nádraží v obci Vrbno nad Lesy je vzdálené cca 2 km od domu. Nájezd na dálnici D7 u Panenského Týnce je cca 4,5 km od domu. V Okolí Hřivčic je pěkná příroda, vhodná k turistice i projížďkám na kole, zejména pak okolí Peruce, kde je zámek se zámeckou zahradou, památný strom, muzeum atd.

Domluvte si prohlídku klidně ještě dnes. Rád vás domem osobně provedu.

Pro více informací mi zavolejte, nebo vyplňte kontaktní formulář pod inzerátem. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč