Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej domu 88 m², Kamenný Most

(ID 254-NP00617)

Kamenný Most, okres Kladno
6 200 000 Kč

prodej domu 88m kamenny most kladno 23

Prodej rodinného domu s garáží a zahradou v obci Kamenný Most

Exkluzivně nabízím na prodej pěkný rodinný dům s menším pozemkem v celkově velmi dobrém stavu po rekonstrukci v obci Kamenný Most.

Jedná se o přízemní, částečně podsklepený dům s garáží a vedlejšími stavbami na pozemku. V přízemí domu je menší zádveří, vstupní chodba, ze které je přístup do kuchyně a jednoho z pokojů, a na druhou stranu je koupelna s vanou a WC, obývací pokoj, ložnice. Užitná plocha přízemí je cca 88 m². Sklep má výměru cca 30 m², jeho výška je cca 1,5 m.

Postupná rekonstrukce domu

Dům prošel během posledních let postupnou rekonstrukcí. Na domě je vyměněna střešní krytina, cca rok 2000, komplet elektřina v mědi z roku 2002, zateplení fasády a některá okna. Pár oken je z roku 2023. Ve stejném roce byl namontován nový plynový kondenzační kotel, kuchyně je z roku 2019.

Dům je v celkově ve velmi dobrém a udržovaném stavu a je vhodný k okamžitému užívání s možností budoucí modernizace (např. koupelny).

Plynový kotel, krbová kamna, 2 studny s užitkovou vodou

Vytápění v domě je řešeno plynovým kotlem, v jednom z pokojů jsou krbová kamna. Dům je připojen na obecní vodovodní řád i kanalizaci, na pozemku jsou 2 studny s užitkovou vodou k zalévání zahrady.

Garáž s dílnou, kůlna, pergola i výběh pro slepice

Součástí pozemku je zděná garáž s dílnou o celkové výměře cca 26 m². Dále je zde kůlna (cca 8 m²) a pergola s posezením s výhledem do zahrady. Na konci pozemku je výběh pro slepice. Pozemek před garáží je zpevněný, je na něj široký vjezd a je zde možné parkování několika vozidel. Parkování je možné i před domem.

Obec Kamenný Most

Obec Kamenný Most se nachází v okrese Kladno ve Středočeském kraji zhruba 12 km od Slaného a cca 5 km od Velvar. V Kamenném Mostě je obecní úřad, autobusová zastávka, obchod s potravinami (COOP), dětské hřiště. Nejbližší škola je ve Zvoleněvsi, ve Slatině. Veškerá občanská vybavenost je ve Slaném a Velvarech.

V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč