Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
PRODÁNO

Prodej chalupy 74 m², Mutějovice

(ID 254-NP00373)

Mutějovice, část obce Lhota pod Džbánem
2 855 000 Kč

prodej chaty 74 m mutejovice stodola

Prodej chalupy se stodolou

Exkluzivně nabízím na prodej chalupu se stodolou a menší zahradou v celkově pěkném a udržovaném stavu v obci Lhota pod Džbánem v okrese Rakovník.

Dům je možný využívat k trvalému bydlení, ale i jako chalupu k rekreaci po celý rok.

Dispozice chalupy/domu

Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepený dům. V přízemí domu je zádveří s kamny a schodištěm do druhého patra, obývací pokoj společně s kuchyní a malá koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Užitná plocha přízemí je 33,5 m². V horním patře je jeden velký pokoj přes celou plochu o celkové výměře 40,5 . Mezi domem a stodolou je velká zastřešená terasa o výměře cca 33 .

Dům byl během několika posledních let částečně rekonstruován, nová je štítová zeď do zahrady, vyměněna byla krytina nad domem i stodolou, kuchyně s koupelnou a nové jsou rozvody elektřiny. Vytápění v domě je řešeno lokálními kamny na tuhá paliva. Dům je připojen na obecní vodovodní řád, odpad je řešen jímkou.

Pozemek se stodolou, ve které můžete parkovat

Pozemek je mírně svažitý směrem ke stodole. Celková výměra pozemku je 423 m² a kromě domu je součástí pozemku i kamenná stodola o vnitřních rozměrech 7×10 m. Na pozemek je vlastní vjezd, ve stodole je možné parkovat.

Bydlení ve velmi klidné vesnici

Obec Lhota pod Džbánem je menší vesnice vzdálená od Rakovníka cca 16 km nebo cca 20 km od Loun. Vesnice je neprůjezdná a velmi klidná, ideální pro rekreaci a odpočinek. V obci je autobusová zastávka. Ostatní občanská vybavenost je v okolních obcích, např. obchod s potravinami je v Mutějovicích.

Okolí Lhoty je ideální pro turistiku, cca 1,5 km od domu je zřícenina hradu Džbán, cca 3,5 km jsou známé Kounovské řady, 4 km je zřícenina hradu Pravda a další. Přírodní park Džbán je park, který byl zřízen roku 1994 na pomezí okresů Louny, Kladno a Rakovník. Je to poměrně rozsáhlé přírodovědně a krajinářsky cenné území, vhodné pro výlety.

V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. První prohlídky jsou plánovány po Velikonocích. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč