MARKETING NEMOVITOSTÍ


V dnešní moderní a rychlé době nestačí pouze "vyvěsit" inzerát na prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti na několik (hlavně pro samoprodejce ideálně bezplatných) inzertních serverů. Budete čekat a někdy i doufat, že se ozve pár zájemců, kteří si Vaši nemovitost od Vás koupí. První dny budete překvapeni, kolik Vám bude volat realitních makléřů, kteří budou chtít inzerovat za Vás, nebo Vás při prodeji nemovitosti zastupovat. Většina z nich, pak Váš inzerát kromě již zmíněných bezplatných serverů umístí ještě na servery placené, z nich některé jsou určené pouze realitním makléřům.

 marketing-rapid-city2-700x489

Já se od většiny makléřů odlišuji tím, že pro každou nemovitost, kterou mám nově v nabídce připravím marketingový plán, podle kterého postupuji. Mám tak jasno, jaké aktivity mně pro úspěšný prodej Vaší nemovitosti, jednotlivé dny a týdny čekají.

Kromě pravidelných exportů na všechny dostupné placené i neplacené realitní a inzertní servery, mám velmi dobré zkušenosti s placenými facebookovými kampaněmi, které přesně cílím na určitou oblast nebo cílovou skupinu.

loga-marketing

Abych svojí nabídkou Vaši nemovitosti oslovil co nejvíce lidí, považuji za velmi důležité prezentovat nabízenou nemovitost kvalitními profesionálními fotkami, nebo u vybraných nemovitostí natočenou videoprohlídkou. Samozřejmostí jsou také poutavé a pečlivě zpracované texty se všemi důležitými informacemi o nabízené nemovitosti.

Podívejte se jak mohou vypadat profesionální fotky,

pruhy-do-textu_fotky_1

videoprohlídka Vaší nemovitosti

pruhy-do-textu_fotky_video

nebo zpracované 3D půdorysy

pruhy-do-textu_půdorysy

Mezi další důležité kroky patří například umístění prodejní plachty, spolupráce s kolegy, práce s databází poptávajících klientů, aktivní oslovování potencionálních klientů, práce v terénu a mnoho dalšího.

Plachta

Zajímá Vás, jaké kroky budu ještě podnikat pro úspěšný prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti? Abych zkrátil domu prodeje na co nejkratší možnou dobu, ale zároveň za odpovídající tržní cenu?

Ozvěte se mi... 

Stáhněte si zdarma

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů