PROSTORNÝ RODINNÝ DŮM SE STODOLOU

NA TRVALÉ BYDLENÍ NEBO REKREACI 

S VELKÝM POZEMKEM 2088 M2

 

VE VŠESULOVĚ U RAKOVNÍKA

 

 - PRODÁNO -

Popis nemovitosti

 Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům se stodolou a velikou zahradou v celkově pěkném a udržovaném stavu. Dům je možný využívat k trvalému bydlení ale i jako chalupu k rekreaci po celý rok. 


DŮM

 Jedná se o dvoupodlažní dům částečně zasazený do svahu v klidné části obce s dostatečným soukromím.

V přízemí domu jsou bývalé hospodářské místnosti pro zvířata, sklad potravin, technické zázemí domu a garáž. Přízemí má užitnou plochu cca 75 m2.

Druhé nadzemní podlaží je o celkové dispozici 4+1 a užitné ploše 94 m2. Z chodby je vstup do první ložnice, kuchyně a spižírny. Z kuchyně dále do obývacího pokoje a koupelny se samostatným WC. Na obývací pokoj navazují další dvě ložnice.

Dům byl během několika posledních let částečně rekonstruován, nové jsou podlahy, zateplené stropy, částečně nové rozvody elektřiny a všechny místnosti v obytném patře jsou nově vymalovány.

Vytápění v domě je řešeno elektrickými akumulačními kamny a v kuchyni jsou kamna na tuhá paliva. Dispoziční řešení bez velké centrální chodby v uceleném obytném prostoru je výhodné z hlediska ekonomiky vytápění objektu. Dům je připojen na obecní vodovodní řád, odpad je řešen jímkou.


POZEMEK

 Pozemek je z větší části rovinatý a mírně svažitý. Celková výměra pozemku je 2088 m2 a kromě domu je součástí pozemku i částečně zděná stodola o rozměrech 7x12 m a zastavěné ploše 84 m2. Na zahradě roste několik stromů včetně ovocných, které jsou za domem. Na pozemek je vlastní vjezd.
 


LOKALITA

 Obec Všesulov je menší vesnice vzdálená od Rakovníka cca 12 km směr Kralovice a Plzeň. Všesulov má dobré dopravní spojení na Rakovník i Prahu (autobusová zastávka 250 m od domu, vlaková 700 m). 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 Poloha objektu: Samostatný

Počet nadzemních podlaží objektu: 1

Užitná plocha: 169 m²

Zastavěná plocha: 165 m²

Plocha parcely: 2 088 m²

Druh objektu: Smíšená

Stav objektu: Dobrý

Vlastnictví: Osobní

 Elektřina: 230 V, 400 V

Garáž: Ano

Odpad: Septik

Voda: Obecní

 

 CENA

2.750.000 Kč

Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

 

Fotogalerie

KONTAKT

Tomáš Rys

Certifikovaný realitní makléř                            

M: +420 733 756 679

E: tomas.rys@re-max.cz

W: www.slanskymakler.cz 

 

Pokud hledáte něco jiného, podívejte se na další moje nabídky nemovitostí 

 

 

Kontaktní formulář