RODINNÝ DŮM S VELKOU ZAHRADOU

 

RODINNÝ DŮM PO ČÁSTEČNÉ REKONSTRUKCI

NA POZEMKU 2121 M2

V OBCI VIDOVLE

 

- PRODÁNO -

Popis nemovitosti

 

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům po částečné rekonstrukci k trvalému bydlení nebo k rekreaci v obci Vidovle nedaleko Postoloprt. 

DŮM
 

V přízemí domu je vstupní veranda, na kterou navazuje kuchyně, obývací pokoj, dále pak menší ložnice a samostatná koupelna s WC, vanou a sprchovým koutem. Celková užitná plocha přízemí je 76 m2 a půda, ve které je možné vybudovat obytné podkroví má 55 m2. U domu je jedna garáž zděná a druhá plechová, dále zděná dílna a starší kůlny. 

Dům je v dobrém a udržovaném stavu, zdi jsou částečně kamenné, částečně zděné. Před cca deseti lety byla vyměněna střešní krytina včetně latí, oplechování a okapů, krov je původní. Ve stejné době byla rekonstruována koupelna, byly vyměněny okna. Ve všech obytných místnostech jsou stěny a stropy obložené sádrokartonem. 

Vytápění je elektrokotlem nebo krbovými kamny s výměníkem. Voda je z vlastní studny, odpadní voda je svedena do septiku na zahradě. Dům je napojený pouze na elektřinu. V obci Vidovle je veřejný vodovod.


POZEMEK
 
Dům stojí na pozemku o celkové výměře 503 m2 na který navazuje rozlehlá zahrada s několika stromy o výměře 1618 m2. Podle platného územního plánu je zahrada vedená jako stavební pozemek. Pozemek je vhodný i jako investice do budoucna.
 

LOKALITA
 
 Dům se nachází v malé klidné obci vzdálené cca 8 km od Postoloprt, cca 15 km z Loun nebo 12 km ze Žatce. Okolí domu je vhodné k rekreaci, turistice, cykloturistice. V obci je zastávka autobusu. 
 

CENA

1.850.000 Kč

Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

Fotogalerie

KONTAKT

Tomáš Rys

Certifikovaný realitní makléř                            

M: +420 733 756 679

E: tomas.rys@re-max.cz

W: www.slanskymakler.cz 

 

Pokud hledáte něco jiného, podívejte se na další moje nabídky nemovitostí 

 

 

Kontaktní formulář