Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
UKONČENO

Prodej restaurace 560 m², Skryje

(ID 254-NP00466)

Skryje, okres Rakovník
Cena na vyžádání v kanceláři

Přehrát video o prodej restaurace 560m skryje 75

Prodej vybavené restaurace s penzionem a bytem TRILOBIT, 560 m²

Exkluzivně a neveřejně nabízím ke koupi vyhlášený objekt k podnikání i bydlení, a to v oblíbené obci Skryje v CHKO Křivoklátsko. Díky VYSOKÉ atraktivitě obci a jejím turistickým cílům v blízkém okolí – naučná stezka Po stopě trilobita, Skryjská jezírka, zřícenina hradu Týřov, muzeum Joachima Barranda, vodáctví na řece Berounce, cyklistika atd. – je nemovitost ideální investicí pro podnikání v gastronomii, ubytování, turismu, provozování obchodu nebo např. ke skladování, výrobě atd. V současnosti objekt slouží jako restaurace pro turisty, penzion pro krátkodobé celoroční ubytování a je zde vlastní byt majitelů.

Dispozice vyhlášené restaurace s penzionem

Nemovitost je složena celkem ze dvou nadzemních a jednoho podzemního podlaží.

  • V suterénu je kromě technického zázemí domu, kotelny a skladu se sudy a chlazení také prostor bývalé vinárny s venkovním posezením, který je možné obnovit, nebo jinak využít. Celková výměra suterénu je 70 m². 
  • V prvním nadzemním podlaží je restaurace s kapacitou cca 80 míst, která může sloužit i jako sál pro různé akce, dále vybavená kuchyně a zázemí ke kuchyni, sklad, kancelář, toalety pro hosty atd. Součástí přízemí jsou další 2 větší místnosti, které v minulosti sloužily jako obchod, který je možné obnovit. Před restaurací je kryté venkovní posezení, s kapacitou 20 míst. Celková výměra přízemí je cca 262 m². 
  • Druhé nadzemní podlaží je rozděleno na 2 části, v jedné je 8 pokojů pro ubytování hostů, venkovní terasa s pěkným výhledem do krajiny a společné sprchy a toalety na chodbě. Celková výměra části s ubytováním je 124 m². V druhé části patra je byt o dispozici 4+1 se dvěma koupelnami a zastřešenou terasou. Celková výměra bytu je 106 m² + 18 m² terasy. 
  • Nad druhým nadzemním podlaží je ještě veliká půda s velkým potenciálem rozšíření o půdní vestavbu s dalšími pokoji nebo byty. Střešní krytina nad celým objektem byla v roce 2020 kompletně vyměněna.
  • Kromě pozemku, na kterém objekt stojí (644 m²) je součástí také zahrada (202 m²) a pozemek, na kterém je umístěna odpadní jímka (41m²).

Velmi oblíbené a atraktivní místo. Stačí jen převzít a pokračovat

Objekt nabízí potenciál k převzetí činnosti pohostinství a ubytování, pořádání kulturních akcí, obnovení obchodu či vinárny. Vyhlášené je místní pivo Trilobit z pivovaru Chříč, které vytvořil pivovar ve spolupráci s majiteli a návštěvníci z celé ČR si ho dají pouze zde. Stav hospody, kuchyně a zázemí je velmi dobrý a v provozu je možné pokračovat bez dalších větších investic. Po dohodě zde majitelé nechají veškeré vybavení a skladové zásoby.

Vzhledem k turisticky velmi oblíbené a vyhledávané lokalitě – a turismu v celé oblasti – se jedná o atraktivní místo, které je zde dlouhodobě oblíbené, těží ze své historie a stálosti provozu. Kromě turistů restauraci pravidelně navštěvují školní zájezdy, které jezdí na výlety na stezku Po stopách trilobita a do místního muzea, tak i zájezdy seniorů. Kolem restaurace vede cyklostezka. Stávající provoz je celoroční, kdy je pravidelně vytížený od jara do podzimu a většinu víkendů, zejména pěkné počasí zvyšuje návštěvnost restaurace i penzionu.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč