Nabídky investorům

Tomáš Rys

Prodej nejen restaurace, 1022 m², Konstantinovy Lázně

(ID 254-NP00235)

obec Okrouhlé Hradiště
4 300 000 Kč

Prodej nejen restaurace, 1022 m², Konstantinovy Lázně

Exkluzivně a neveřejně nabízím ke koupi objekt k podnikání i bydlení, a to v obci Okrouhlé Hradiště, blízko Konstantinových Lázní. Díky vysokému turistickému ruchu je nemovitost ideální investicí pro podnikání v gastronomii, ubytování, turismu nebo např. ke skladování, výrobě atd.

Co vám v případě koupě bude říkat pane/paní

Součástí nemovitosti je vlastní sál (v minulosti sloužil ke kulturním akcím), hospoda s kuchyní a venkovním posezením, sklepením pod hospodou a dále vlastní bytová jednotka. Součástí VELKÝCH pozemků je i stodola a chlév.

Investiční potenciál nemovitosti

Objekt nabízí potenciál k obnovení činnosti pohostinství, pořádání kulturních akcí nebo pronajímání sálu k soukromým nebo veřejným účelům. Stav hospody, kuchyně a sálu je dobrý a provoz je možné obnovit pouze s nižšími investicemi. Vzhledem k lokalitě – blízko lázeňského města a turismu v celé oblasti – se jedná o atraktivní místo, kde historicky byl provoz pohostinství dlouhodobě. Kolem hostince vede cyklostezka.

Dispozice a další příležitosti celého objektu
  • Užitná plocha sálu, včetně zázemí, je cca 171 m².
  • Hospoda, kuchyně, toalety, kotelna a zázemí mají výměru cca 174 m².
  • Sklepy mají cca 74 m²
  • Stávající bytová jednotka ve 2.NP je určena ke kompletní rekonstrukci s potenciálem rozšíření o další místnosti ze stávajících půd, kdy je možné byt propojit i „podkrovím“ stodoly. Tyto prostory je možné využívat k vlastnímu bydlení, nebo vybudování apartmánů či pokojů pro krátkodobé ubytování. Užitná plocha stávajícího bytu je cca 114 m². Půdy mají výměru cca 184 m².
  • Stodola a chlévy jsou v původním stavu, vhodné k rekonstrukci a úpravám dle budoucího záměru, např. ke skladování, parkování, nebo vybudováním menšího wellness. Stodola s chlévem mají výměru cca 336 m².
  • Celková výměra pozemků, které náleží k objektu je 2205 m², z čehož je zastavěná plocha (sál + hospoda) 545 m² a 232 m² stodola.
  • Současně jsou pronajaté pozemky od státu o celkové výměře 4173 m².
Sítě a vytápění

Objekt je napojený na obecní vodovodní řád. Na pozemku jsou 2 studny, kdy voda z nich je používána na splachování WC u hospody. V obci je kanalizace, kdy objekt má kompletní přípravu na napojení a zbývá pouze propojení ze šachty. Elektřina je v celém objektu původní.

Vytápění je tuhými palivy. Sál má vlastní kamna, zbytek objektu má společnou kotelnu s kotlem na tuhá paliva.

Okrouhlé Hradiště a Konstantinovy Lázně

Okrouhlé Hradiště je vzdálené cca 2 km od Konstantinových Lázní, cca 40 km od Plzně a 17 km od Stříbra.

Co se týče Konstantinových Lázní, jde o obec, kterou z velké části zabírá lázeňský park. Samotné lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému, pohybového aparátu, nervového ústrojí, cukrovky a onkologického onemocnění. V blízkém okolí je naučná stezka údolím Bezdružického a Úterského potoka, zřícenina hradu Švamberk, zřícenina hradu Volfštejn, naučná stezka Krajinou bitvy u Třebele a spoustu dalšího.

Důležité je také zmínit, že do celé oblasti jezdi i hosté z Německa, takže služby v objektu mohou cílit i na zahraniční klientelu.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč