Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej nejen restaurace, 1022 m², Konstantinovy Lázně

(ID 254-NP00235)

obec Okrouhlé Hradiště
4 300 000 Kč

Prodej rodinného domu s bývalou hospodou, sálem, stodolou a bytem

Exkluzivně nabízím ke koupi objekt k budoucímu podnikání i bydlení v obci Okrouhlé Hradiště, blízko Konstantinových Lázní.

V současné době je nemovitost nevyužitá a v minulosti sloužila k podnikání v pohostinství i bydlení. Součástí nemovitosti je vlastní sál, bývalá hospoda s kuchyní a venkovním posezením a sklepením pod hospodou, dále vlastní bytovou jednotkou. Součástí velkých pozemků je i stodola a chlév.

Objekt nabízí potenciál k obnovení podnikání v oborech v souladu s územním plánem a případně regulativy příslušných úřadů. Bude záležet na požadavcích budoucího vlastníka a jeho záměru.

Stav a dispozice nemovitosti

Stav hospody, kuchyně a sálu je celkem dobrý a případný provoz v pohostinství, službách atd. bude možný po provedení nezbytných stavebních úprav dle požadavků příslušných úřadů a jejich schválení. Vzhledem k lokalitě (blízko lázeňského města a turismu v celé oblasti) se jedná o atraktivní místo. Kolem hostince vede cyklostezka.


Užitná plocha bývalého sálu včetně zázemí je cca 171 m². Hospoda, kuchyně, toalety, kotelna a zázemí mají výměru cca 174 m². Sklepy mají cca 74 m².

Stávající bytová jednotka ve 2.NP je určena ke kompletní rekonstrukci s potenciálem rozšíření o další místnosti ze stávajících půd, kdy je možné byt propojit i „podkrovím“ stodoly. Tyto prostory je možné využívat nejen k vlastnímu bydlení. Užitná plocha stávajícího bytu je cca 114 m². Půdy mají výměru cca 184 m².

Stodola a chlévy jsou v původním stavu, vhodné k rekonstrukci a úpravám dle budoucího záměru, např. ke skladování, parkování atd. Stodola s chlévem mají výměru cca 336 m².

Celková výměra pozemků, které náleží k objektu je 2205 m², z čehož je zastavěná plocha (sál + hospoda) 545 m² a 232 m² stodola. Současně jsou pronajaté pozemky od státu o celkové výměře 4173 m².

Přípojky a vytápění

Objekt je napojený na obecní vodovodní řád. Na pozemku jsou 2 studny a voda z nich je používána na splachování WC u hospody. V obci je kanalizace, objekt má kompletní přípravu na napojení, zbývá pouze propojení ze šachty. Elektřina je v celém objektu původní. Vytápění je tuhými palivy. Sál má vlastní kamna, zbytek objektu má společnou kotelnu s kotlem na tuhá paliva.

Okrouhlé Hradiště a Konstantinovy Lázně

Okrouhlé Hradiště je vzdálené cca 2 km od Konstantinových Lázní, cca 40 km od Plzně a 17 km od Stříbra.

Co se týče Konstantinových Lázní, jde o obec, kterou z velké části zabírá lázeňský park. Samotné lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému, pohybového aparátu, nervového ústrojí, cukrovky a onkologického onemocnění. V blízkém okolí je naučná stezka údolím Bezdružického a Úterského potoka, zřícenina hradu Švamberk, zřícenina hradu Volfštejn, naučná stezka Krajinou bitvy u Třebele a spoustu dalšího.

Důležité je také zmínit, že do celé oblasti jezdi i hosté z Německa, takže služby v objektu mohou cílit i na zahraniční klientelu.

Pro další informace a prohlídku mě kontaktujte.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč