Reference


"Velmi dobrá komunikace, rychlé řešení neočekávaných situací, vysoce kvalitní prezentace nemovitosti, příjemné a přátelské jednání"

Mirek J.

"Při prodeji nemovitosti jsem ocenil profesionální, lidský a osobní přístup Tomáše Rysa. Zrovna tak jako fakt, že na čem jsme se domluvili, to splnil a dodržel. Byl jsem se službami pana Rysa velmi spokojen."

Filip M.

"Pana Ryse mohu jen doporučit, je velmi ochotný, pečlivý, vstřícný, komunikativní a nápomocný. S jeho přístupem jsem byla velice spokojená. Velmi mě zaujala lidskost, se kterou pan Rys pracuje. S lidským přístupem se v rámci realitního trhu bohužel příliš nepočítá, avšak pro pana Ryse je zcela přirozený. Pokud hledáte makléře s lidským a vstřícným přístupem, je to právě pan Rys. Děkuji za jeho služby."

Radana.

"Koupě bytu, těžká mise, Nevíš rady, volej Ryse. Je to profík, žádné strachy, Zhodnotí ti, tvoje prachy." Děkuji za maximální servis při koupi bytu. Oceňuji především lidský přístup, vysokou profesionalitu a obrovskou ochotu. Vše proběhlo bez problémů a zádrhelů. Přeji spoustu spokojených klientů.

Vítek P.