STYLOVÝ RODINNÝ DŮM

PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI

V KAMENNÝCH ŽEHROVICÍCH

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

RODINNÝ DŮM

Jedná se o přízemní částečně podsklepený rohový dům s půdou připravenou pro půdní vestavbu. Dům je po téměř kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci, při které byl dán velký důraz na výběr kvalitních materiálů a vysokou kvalitu řemeslného provedení. Rekonstrukce domu byla stylově laděna do retro stylu  – štukové omítky, podlahy, nová okna, repasované dobové dveře i jedna z koupelen. Nové jsou v domě veškeré rozvody vody, kanalizace, elektřiny a topení. Vytápění v domě je řešeno novým plynovým kotlem se zásobníkem horké vody. Před cca 10 lety byla vyměněna střešní krytina včetně střešních latí.

Dispozice domu se skládá ze vstupního zádveří, ve kterém je vstup do technické místnosti. Dále navazuje prostorná hala, ze které je vstup do první ložnice, koupelny s WC, vstup na půdu a do sklepa a dále do prostorné kuchyně, kde je dostatek místa i na jídelní stůl. Zde je příprava na kuchyňskou linku včetně všech rozvodů. Z kuchyně je dále vstup do druhé ložnice a na druhé straně do obývacího pokoje. Na něj navazuje prostorná koupelna, která má připravené rozvody pro vanu, 2 umyvadla a WC. Za koupelnou je samostatná místnost s rozvody pro pračku a sušičku.

 

POZEMEK
Na pozemek je vjezd z boční ulice, nová jsou i široká vjezdová vrata a dá se na něj zajet autem. Na pozemku je vzrostlá hrušeň, jinak je pozemek vysekaný a čistý. Velikost pozemku je 356 m2, velikost zahrady je 176 m2. Na zahradě je dostatek prostoru pro vybudování venkovního posezení, bazénu atd.

 

OKOLÍ DOMU
Kamenné Žehrovice se nacházejí asi 7 km jihozápadně od města Kladna, na hlavní silnici z Prahy do Karlových Varů. Na nejbližší nájezd na dálnici D6 je to od domu cca 6 km.

Přírodní hranici obce tvoří na severovýchodě zalesněné území a Turyňský rybník, jehož okolí je ideální pro procházky, výlety na kole nebo v zimě na bruslení.

V současné době žije na území obce cca 1 700 obyvatel. V obci je základní škola, mateřská škola, pošta, nádraží a dvě stanice autobusu, které umožňují přímé spojení s okolními obcemi a také s Prahou, Karlovými Vary, Rakovníkem a Kladnem.Pro více informací mě neváhejte kontaktovat nebo si domluvte prohlídku, rád vás osobně provedu. 

 

CENA

5.460.000 Kč

Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

 

Tomáš Rys

Certifikovaný realitní makléř                            

M: +420 733 756 679

E: tomas.rys@re-max.cz

W: www.slanskymakler.cz 

 

Pokud hledáte podobný nebo jiný dům, podívejte se na další moje nabídky nemovitostí 

 

 

Kontaktní formulář