Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
PRODÁNO

Stochov Slovanka: Prodej domu 248 m²

(ID 254-NP00277)

ulice Na Slovance, Stochov
7 700 000 Kč

Přehrát video o prodej domu 248m stochov rakosi

Prodej rodinného domu s velkou zahradou a rybníkem

Exkluzivně nabízím k prodeji rodinný dům z roku 1966 po rekonstrukci, se dvěma garážemi a velkou zahradou s vlastním rybníkem v místní části Slovanka u Stochova. Jedná se o stavbu čtvercového půdorysu se sedlovou střešní konstrukcí. Rodinný dům je umístěn na rovinatém pozemku. Kromě domu jsou součástí pozemku garáž a kůlny.

Dispozice rodinného domu s užitnou plochou 248,5 m²

  • Dům je celý podsklepený. V suterénu je technické zázemí domu s garáží, dílnou a prádelnou. Užitná plocha suterénu je cca 78,8 m².
  • Přízemí domu má dispozici 3+1, kde je kromě prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, ložnice, pracovna, koupelna, samostatné WC a spižírna. Užitná plocha 1. NP je cca 88,7 m².
  • V podkroví je jedna obytná ložnice se vstupem na terasu, druhá průchozí ložnice s navazující pracovnou a komorou a dále je v podkroví druhá koupelna s WC a půdní prostor pro skladování. Celková užitná plocha 2. NP je cca 81,2 m².

Dům je ve velmi pěkném a udržovaném stavu po většinové rekonstrukci
Během posledních cca 10 let byla vyměněna střešní krytina se zateplením, novými okapy, plastová okna, vchodové dveře, zateplení fasády, kompletní systém vytápění, odizolování domu, garážová elektrická vrata a další. Dům je vhodný k okamžitému nastěhování, případně modernizaci interiérů dle vlastních představ.

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem i elektrickým kotlem. Ohřev vody je přes plynový kotel. V domě je záložní elektrický bojler.

Celková výměra pozemku je 1188 m², zastavěná plocha domu je 132 m²
Na pozemek vedou dva vlastní vjezdy ze dvou stran. Zahrada je ve velmi dobrém stavu s několika vzrostlými stromy, keři a vlastním rybníkem s filtrací o objemu 40 m³. Celkově je zahrada pěkná a udržovaná a je vhodná k rekreaci, rodinným radovánkám i zahradničení.

Dům se nachází v ulici na Slovance
Druhý vjezd na pozemek a do garáže je z ulice Ve Vilkách. Pár desítek metrů je od domu zastávka autobusu s přímým spojením s Kladnem, Rakovníkem a Prahou. Velmi blízko je vlakové nádraží Stochov, v blízkém okolí je pak dětské hřiště, obchod s potravinami nebo restaurace. Ve Stochově je základní i mateřská škola a supermarket Tesco. Slovanka má velmi dobré napojení na Karlovarskou silnici a dálnici D6.

Domluvte si prohlídku klidně ještě dnes. Moc rád vás osobně provedu
V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. První prohlídky budou od soboty 28. 8. 2021 v dopoledních hodinách.

S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč