MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA DVOU NEMOVITOSTÍ

 

STAVEBNÍ POZEMEK 1110 M2

A

RODINNÝ DŮM NA POZEMKU 545 M2

NA OKRAJI SMEČNA

 

V REZERVACI

Popis nemovitosti

 

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům se zahradou a samostatným stavebním pozemkem v obci Smečno u Slaného.

DŮM
 
Jedná se o částečně podsklepený přízemní dům o celkové dispozici 1+1 o užitné ploše 43 m2. Po vstupu je menší zádveří odkud je přímý vstup na půdu a dále do sklepa. Dále je zde vstup do kuchyně a samostatný pokoj. 

Dům je téměř celý v původním dobovém stavu s minimálními úpravami a je určený k celkové rekonstrukci, k další přístavbě nebo půdní vestavbě. Dům je vzhledem ke stáří v dobrém a udržovaném stavu bez zásadních stavebních vad.
Součástí jsou i původní kůlny. Dům je napojený na rozvod el. Energie a na vodovodní řád. Kanalizace a plynovodní přípojka jsou na hranici pozemku. 

ZAHRADA
 
Celková výměra pozemku, na kterém stojí dům je 545 m2. Na pozemek je vlastní vjezd, kde je možné pohodlně zaparkovat 2 auta. Součástí pozemku je vzrostlá a udržovaná zahrada na které je k dispozici studna. 

STAVEBNÍ POZEMEK
 
Součástí prodeje je i velmi zajímavý stavební pozemek o výměře 1110 m2, který sousedí s domem a zahradou. Pozemek je současně využívaný jako sad a je na něm několik desítek plodících stromů včetně ořechů. Pozemek má lichoběžníkový tvar a v jeho širší části, která je blíže ke stávajícímu domu je dostatek prostoru pro výstavbu nového domu dle individuálního projektu. Na pozemek je vjezd samostatnými vraty a inženýrské sítě jsou na hranici pozemku.
 
Pozemek je vhodný i jako investice do budoucna.

LOKALITA
 
Rodinný dům se nachází na okraji města blíže ke Slanému. Ve Smečně, kde je městský úřad, pošta, knihovna, základní i mateřská škola. Je zde lékárna, několik lékařů a zdravotnických zařízení. Ve městě je dobrá občanská vybavenost s obchody a službami. Je zde i dobré autobusové spojení.
 

CENA

3.200.000 Kč

Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

Fotogalerie

KONTAKT

Tomáš Rys

Certifikovaný realitní makléř                            

M: +420 733 756 679

E: tomas.rys@re-max.cz

W: www.slanskymakler.cz 

 

Pokud hledáte něco jiného, podívejte se na další moje nabídky nemovitostí 

 

 

Kontaktní formulář