Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys

Prodej domu 68 m², Peruc

(ID 254-NP00499)

Peruc – část obce Radonice nad Ohří
2 350 000 Kč

prodej domu 68m peruc radonice 1

Prodej rodinného domu 2+1 v Radonicích nad Ohří

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům v obci Radonice nad Ohří, které jsou částí městyse Peruc v okrese Louny. Dům můžete využívat i jako chalupu k rekreaci po celý rok.

Jedná se o přízemní dům s půdou s potenciálem k dalšímu rozšíření o obytnou část. V přízemí domu je vstupní zádveří, prostorná kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice a menší pokoj, který je možné využít jako samostatnou šatnu k ložnici nebo jako pracovní kout, koupelna s vanou a samostatné WC. Ze dvora je pak vstup do zděné kůlny o výměře cca 14 m², která je rozdělena na dvě části a lze ji využít jako skladovací prostory. Užitná plocha přízemí je cca 68 m². Užitná plocha půdy je cca 60 m².

Dům je v dobrém a udržovaném stavu po starší rekonstrukci

Vyměněna byla okna, dveře a koupelna. Vytápění v domě je řešeno elektrickým kotlem a v jedné místnosti jsou krbová kamna. Ohřev vody el. bojlerem. Dům je připojen na obecní vodovodní řád, kanalizace je svedena do jímky.

Pozemek má celkovou výměru 179 m², zastavěná plocha domu je cca 103 m². Na pozemku je zděná kůlna.

Radonice nad Ohří je vesnice, část městyse Peruc v okrese Louny

Nachází se asi 5,5 kilometru severozápadně od Peruce. Prodávaný dům je v centru obce, která má rozlohu 4,06 km. V Radonicích je autobusová zastávka s dostupností do 8 km vzdálené Peruce nebo do 12 km vzdáleného města Louny. Vlaková zastávka v obci Pátek je vzdálená cca 1,8 km od domu. V okolí je pěkná příroda, vhodná k turistice a procházkám kolem řeky i projížďkám na kole. Dům stojí mimo záplavovou oblast.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat nebo si domluvte prohlídku, rád vás osobně provedu. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč