Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
Rezervováno

Prodej domu 126 m², Krupá

(ID 254-NP00465)

Krupá, okres Rakovník

Krupá, okres Rakovník
5 300 000 Kč

Přehrát video o prodej domu 126m krupa rakovnik 27

Prodej domu se stodolou

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům se stodolou a menší zahradou v celkově pěkném stavu po rekonstrukci, v obci Krupá, okres Rakovník.

Dispozice domu

Jedná se o přízemní nepodsklepený dům s obytným podkrovím. V přízemí domu je zádveří s technickou místností s plynovým kotlem a samostatným WC, prostorná vstupní chodba se schodištěm do podkroví (pod schody je spižírna), dále obývací pokoj, samostatná kuchyně s jídelnou a koupelna s WC, umyvadlem a vanou. Užitná plocha přízemí je cca 51 m². V horním patře je kromě schodišťové haly velký dětský pokoj a ložnice. Užitná plocha podkroví je cca 46 m².

Součástí pozemku je i velká stodola, která je vhodná k parkování, skladování nebo další rekonstrukci. Výměra stodoly je cca 70 m².

Mezi domem a stodolou je původní dílna, která prošla modernizací a nyní slouží jako společenský prostor k zahradě. Výměra tohoto prostoru je cca 30 m². Parkování je možné před domem i na pozemku. Součástí je i pozemek (předzahrádka) 18 m² před domem

Dům prošel téměř kompletní rekonstrukcí

A to průběžně během několika let. Nové jsou rozvody elektřiny, vody a odpadů. Dále nové podlahy, omítky, okna a koupelna. Vytápění v domě je řešeno plynovým kotlem. Dům je připojen na obecní vodovodní řád i kanalizaci.

Obec Krupá

Obec Krupá se nachází v okrese Rakovník ve Středočeském kraji zhruba 8 km severně od Rakovníka. Obcí prochází silnice I/6, spojující Prahu a Karlovy Vary. Žije zde 448 obyvatel. V Krupé je obecní úřad, pošta, informační centrum a čerpací stanice. Je zde také ranč, kde je možné domluvit vyjížďky na koních po okolí.

V obci je obecní knihovna, mateřská škola, dětské hřiště, obchod s potravinami, který je přímo proti domu, a motorest. Autobus do cca 10 km vzdáleného Rakovníku jezdí každou hodinu a do cca 5km vzdálených Mutějovic každých 60-90 minut. Železniční stanice Krupá je od domu vzdálená necelý kilometr a pěšky tam dojdete přibližně za 16 minut.

V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Klikatelná mapa:

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč