Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
PRODÁNO

Prodej domu 215 m², Braškov

(ID 254-NP00445)

ulice V Podlískách, Braškov
8 300 000 Kč

prodej domu 205m braskov 18

Prodej vícegeneračního domu se zahradou a 2 garážemi

Exkluzivně nabízím na prodej rodinný dům po starší rekonstrukci s velkou zahradou s terasou, bazénem a parkováním pro 3 auta v Braškově.

Dům je vhodný na bydlení pro větší rodinu nebo vzhledem k dispozici a dostatku místností a zázemí je možné zkombinovat bydlení s podnikáním.

Dispozice rodinného domu

Rodinný dům o dvou nadzemních podlaží je vhodný jako vícegenerační. Přízemí je dispozičně řešené jako 2+1 s vlastní koupelnou s vanou, sprchou a samostatným WC. Užitná plocha přízemí je cca 80 m². Součástí půdorysu domu je i venkovní sklad a dílna o celkové výměře 20 m². Dům je částečně podsklepený – ve sklepě je technické zázemí domu. Užitná plocha sklepa je cca 30 m².

Druhé nadzemní podlaží je řešené jako 3+1 s koupelnou se sprchou a samostatným WC. Užitná plocha 2.NP je cca 95 m². Obývací pokoj a ložnice mají své balkony.

Co vše je na pozemku

Na pozemku jsou 2 zděné garáže (jedna je vytápěná) a kryté parkovací stání. Dále je zde zastřešená terasa, zapuštěný bazén s posuvným zastřešením, skleník a kůlny. Výměra zahrady je 397 m².

Stav domu a inženýrské sítě

Dům je v celkově dobrém a udržovaném stavu a je vhodný k okamžitému užívání, případné k další rekonstrukci. V roce 2005 byla zateplena fasáda a vyměněny okna. Dům byl v 80. letech přistavěn, kdy vzniklo plnohodnotné patro, nad domem je plochá střecha. Rozvody vody a elektřina jsou původní.

Dům je napojený na elektřinu, plyn, veřejný vodovod a obecní kanalizaci. Vytápění domu je plynovým kotlem, v suterénu je záložní elektrokotel a druhém podlaží jsou krbová kamna na tuhá paliva.

Obec Braškov

Dům se nachází v centru obce Braškov v ulici v Podlískách. V obci je Obecní úřad, knihovna, lékárna, nová školka, restaurace, hřiště, hospoda, obchod se smíšeným zbožím a autobusová zastávka. Na okraj Kladna je to cca 4 km, na nájezd na dálnici D6 na velké Dobré 3 km, na okraj Prahy pak cca 25 km.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat nebo si domluvte prohlídku, rád vás osobně provedu. S financováním vám pomůže náš hypoteční specialista.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč