Nabídky investorům

slansky makler logo
Tomáš Rys
PRODÁNO

Prodej chaty 178 m², Horní Police

(ID 254-NP00374)

ulice 9. května, Horní Police
1 600 000 Kč

prodej chaty 178 m horni police chata bok

Prodej chalupy v původním stavu

Exkluzivně nabízím k prodeji chalupu se zahradou k rekreaci, nebo trvalému bydlení v obci Horní Police nedaleko České Lípy.

Chalupa je téměř celá v původním dobovém stavu – stáří je přes 100 let. Chalupa je vhodná k modernizaci tak, aby se dala užívat rekreačně se zachováním většiny prvků, nebo pak k větší rekonstrukci pro trvalé bydlení.

Dispozice chalupy a inženýrské sítě

Stavba chalupy je dvoupodlažní, částečně podsklepená. Dispozice je 6+1. V přízemí budovy je vstupní zádveří, 2 pokoje, menší kuchyně, koupelna, komora. Na pavlači je suché WC. Součástí přízemí je sklad – původní seník a sklad uhlí, který by šel upravit na garáž. V druhém nadzemním podlaží jsou 4 prostorné obytné místnosti a nad celým podlaží je velká půda s potenciálem dalších prostor.

Nemovitost je napojena na elektřinu, voda je z vodovodního řádu, kanalizační přípojka není. Vytápění je řešeno lokálně na tuhá paliva v hlavních místnostech.

Zahrada ideální k odpočinku i zahradničení

Chalupa je umístěna v mírně svažitém pozemku o celkové výměře 675 m², na pozemek je možné zajet autem. Zahrada je chráněna stavbou od okolního ruchu a poskytuje dostatek soukromí a možnost zahradu využívat k odpočinku nebo k zahradničení. Na severní straně je pozemek lemován řekou Ploučnicí.

Obec Horní Police

Horní Police se nachází cca 10 km od České Lípy a cca 20 km od Děčína. V obci je zámek, pošta, obecní úřad, knihovna, mateřská školka, základní škola, obchod s potravinami, dětské hřiště a koupaliště. V obci je autobusová zastávka i vlakové nádraží.

V případě zájmu o prohlídku nebo jakýchkoliv dotazů prosím o vyplnění kontaktního formuláře nebo přímo volejte. První prohlídky jsou plánovány po Velikonocích.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Tomáš Rys Slánský makléř

Máte zájem o tuto nemovitost?

Volejte/pište

733 756 679

Pondělí až pátek: 8:00 - 17:00

tomas.rys@re-max.cz

Odpovím do 24 hodin

Zavolám vám

Stačí vyplnit a odeslat formulář.

Další nemovitosti v nabídce

Prodej domu 152 m², Hobšovice

Hobšovice, okres Kladno
6 190 000 Kč

Prodej domu 140 m², Jesenice

ulice Plzeňská, Jesenice
2 450 000 Kč