VÝJIMEČNÝ RODINNÝ DŮM

V PŮVODNÍM DOBOVÉM STAVU

S NEZAMĚNITELNOU ATMOSFÉROU

 

 ...PRODÁNO...

Popis nemovitosti

Představuji částečně podsklepený rodinný dům s garáží, dvorkem a menší zahradou. Dům je postaven na pozemku o celkové výměře 281 m2 a nachází se v žádané lokalitě starých Kročehlav s velmi dobrou dostupností.

Dům je v původním, udržovaném stavu a je určený k rekonstrukci. Je výjimečný dobovou atmosférou a poctivým řemeslným zpracováním, včetně jeho vybavení. Mezi ně patří původní kachlová kamna, velmi zachovalé parkety, teracová dlažba, pěkné a udržované obložkové dveře a plno dalších detailů.

Do hlavní haly v prvním nadzemním podlaží vstoupíme prosklenou verandou. Odtud je vstup do kuchyně, komory, samostatného WC a koupelny s vanou a dále do obývacího pokoje. Mezi obývacím pokojem a kuchyní je ještě jedna obytná místnost a celé přízemí je průchozí. Hale dominuje dřevěné schodiště vedoucí do dalšího patra a také je zde vstup do sklepa. Užitná plocha všech místností v přízemí je 82 m2, výměra sklepa je 15 m2.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází 2 průchozí obytné místnosti, podesta odkud je vstup na půdy, které jsou umístěné ve dvou výškových úrovních (2.NP a 3.NP) Užitná plocha druhého patra je 45 m2 a půdy nabízí dalších 80 m2 k vybudování dalších obytných prostor.

Každá obytná místnost v domě je vytápěna samostatnými plynovými kamny.

K domu patří garáž, kterou je možné projet na dvůr díky druhým vratům. Na dvoře se nachází ještě jedna menší garáž, která je vhodná k parkování např. motorek, kol nebo zahradní techniky. Dále je zde několik zděných kůlen. Na pozemku je studna.

Dům se nachází v klidné ulici. Pár desítek metrů je od domu zastávka mhd, odkud jezdí autobusy i do Prahy. Velmi blízko je základní škola, obchody, restaurace, lékárna, park a dětské hřiště a další.

Domluvte si prohlídku ještě dnes, rád vás osobně provedu.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys_1np_maly

pudorys_2np_maly

HLEDÁM PODOBNÝ DŮM

O tento dům byl velký zájem a stále eviduji poptávky o podobnou nemovitost, před rekonstrukcí i po rekonskrukci v kladenských Kročehlavech.

 

Pokud víte o někom, kdo by svůj dům rád prodal, nebo sami prodáváte a navíc je Vám sympatický můj profesionální styl prodeje, líbí se Vám kvalitní fotky, videoprohlídka, 3D půdorysy nebo tyto webové stránky, ozvěte se mi, rád Vám s prodejem pomohu, nebo rád bezplatně poradím a připravím Vám cenovou analýzu.

 

Většinu svého života jsem přímo v Kročehlavech bydlel, mám zde rodinu a lokalitu velice dobře znám včetně místních poměrů, občanské vybavenosti, dopravního spojení a třeba sportovních nebo kulturních aktivit v Kladně.

Nejen tyto místní znalosti ocenili zájemci na prohlídkách a garantuji, že stejný profesionální servis a znalosti oceníte i Vy, pokud se spolu potkáme.

 

KONTAKT

 _jch29204-1_retus_grafika_zmensene

Tomáš Rys

Certifikovaný realitní makléř                           

M: +420 733 756 679

E: tomas.rys@re-max.cz

W: www.slanskymakler.cz 

 

Pokud hledáte podobný nebo jiný dům, podívejte se na další moje nabídky nemovitostí 

 

 

Kontaktní formulář