PREZENTACE NEMOVITOSTÍ


Jeden z velmi důležitých kroků v celém prodejním procesu je správná a kvalitní prezentace nabízené nemovitosti. Hlavním důvodem je zaujetí co nejvyššího počtu potencionálních kupujících klientů. Pokud nakupujete v e-shopu, vybíráte téměř vždy z kvalitních produktových fotek. Špatně vyfocený produkt nikoho nezaujme a prodejce ho pravděpodobně neprodá. Pokud se mu to podaří, je to tím, že své klienty musel zaujmout především nižší cenounež je obvyklé. To samé platí i při prodeji nemovitostí. Pokud chcete jako majitel svoji nemovitost prodat za co nejvyšší možnou tržní cenu, základem jsou kvalitní profesionální fotografie.

Proto mým klientům garantuji perfektně zpracovanou prezentaci jejich nemovitosti. Mezi mé největší výhody patří moje mnohaletá praxe práce profesionálního fotografa. Mám bohaté zkušenosti z focení nemovitostí pro města, různé firmy a organizace, hotely, restaurace, realitní makléře a mnohé další. Používám kvalitní a profesionální vybavení včetně licencovaného softwaru a vím přesně, jak mají fotografie nemovitosti vypadat. Proto zaručuji fotografie velmi vysoké kvality, navíc zpracované ve velmi krátké době.

Díky mým fotografiím bude prezentace vaší nemovitosti do prodeje i do pronájmu velmi působivá a zaujme vysoké množství potencionálních kupujících klientů. Vy budete moc prodat svoji nemovitost za vyšší cenu, než by se prodala podobná nemovitost, která bude prezentovaná naprosto běžným a nezajímavým způsobem s obyčejnými mobilními fotkami.

pruhy-do-textu_fotky_4

Podívejte se, jak mohou vypadat fotky vaší nemovitosti 

Aby byly fotografie vaší nemovitosti neodolatelné, nestačí jednotlivé místnosti pouze pěkně vyfotit. Spolupracuji s bytovou designérkou, která pro nemovitosti z mé nabídky dělá Homestaging. Jedná se o celkové vylepšení nabízené nemovitosti o různé vkusné a stylové doplňky, dekorace, kusy nábytku a podobně. Kvalitní homestaging opět přitáhne na fotografiích více pozornosti, což může zvýšit cenu prodávané nemovitosti.

pruhy-do-textu_fotky_5

Takto může vypadat homestaging i u vás doma

Pro co nejlepší celkový dojem z nabízené nemovitostí, nejen z fotografií, ale i na prohlídkách je třeba nemovitost do prodeje a na prohlídky připravit. Nejedná se pouze o základní úklid, ale o promyšlenou sérii kroků, díky kterým se budou klienti na prohlídkách cítit jako doma.

pruhy-do-textu_fotky6

Více informací o přípravě nemovitosti

Mezi nejmodernější způsoby prezentace dnešní doby patří kvalitní videoprohlídky, kdy ve velmi krátkém čase získáte o nabízené nemovitosti dostatek informací. Rychle se tak můžete rozhodnout, zda budete chtít nemovitost vidět osobně a případně jí koupit nebo si ji pronajmout. Při natáčení videoprohlídky spolupracuji s profesionálem a ve spojení s kvalitními fotografiemi tak vytvořím perfektní prezentaci vaší nemovitosti.

pruhy-do-textu_fotky_video2

Prohlédněte si videoprohlídky z mé produkce

Líbí se vám můj styl a nadstandardní kvalita prezentace nemovitostí z mé nabídky? Souhlasíte s mým názorem, že kvalitní a promyšlená prezentace přitáhne mnohem více zájemců a může zvýšit prodejní cenu? Rád pomohu i s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti.