Profesionální servis a zkušenosti


Jmenuji se Tomáš Rys a jsem certifikovaný profesionální makléř ve společnosti RE/MAX Age. Specializuji se na oblast Slaného, Kladna a okolních obcí, kde se celý svůj život pohybuji, a proto tuto lokalitu dobře znám.

Díky mým dlouholetým zkušenostem práce profesionálního fotografa vám garantuji prezentaci vaší nemovitosti na nejvyšší úrovni, spolupracuji s bytovou designérkou a společně Vaší nemovitost profesionálně připravíme do prodeje tak, aby zaujala co nejvíce potencionálních klientů. Díky skvělé prezentaci a moderním metodám marketingu vaší nemovitosti přivedu na prohlídky více zájemců, ale také díky unikátnímu systému aukcí zvýším i prodejní cenu.

V rámci skvěle nastavené spolupráce mezi makléři ve společnosti RE/MAX a systému párování nabídek a poptávek se nám daří dobu prodeje zkracovat a klienti obou zastupujících makléřů jsou pak ze spolupráce s makléři nadšeni.

Samozřejmostí je špičkový právní servis, certifikovaná advokátní úschova a kompletní poprodejní servis, jako je převod energií mezi prodávajícím a kupujícím nebo pomoc s daněmi. 

Pokud ještě nemáte svého osobního realitního makléře, zavolejte mi, rád se vám představím osobně a pomohu Vám s kompletními realitními službami.

Ve společnosti RE/MAX Age působím od roku 2017.

Pravidelně se vzdělávám a školím, zde jsou moje certifikáty

 

2017
začátek spolupráce s RE/MAX Age
35+
hodnota prodaných nemovitostí v milionech
20+
realizovaných zakázek
Tomáš Rys - profesionální realitní makléř ze Slaného

Proč právě se mnou?


GARANTUJI


Špičkovou prezentaci vaší nemovitosti pro vyvolání vysokého zájmu potencionálních kupujících a zvýšení prodejní ceny

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní prodejní metody a marketingové nástroje.

VYZNÁM SE


Znám dobře oblast kde pracuji, celý svůj život bydlím a pohybuji se v kladenském okrese a mám přehled co se děje v Kladně, Slaném a okolí.

Stáhněte si zdarma

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů